להגדיל את הפין,הגדלת איבר המין,חיזוק זיקפה

הגדלה הפין: גלולות, קרמים, והתקנים
מה עוד יש שם? הנה סקירה של כמה אפשרויות מוכחות להגדיל את גודל הפין.

משאבת ואקום. זה גליל מוצץ את האוויר. אתה מקל את הפין שלך ואת ואקום וכתוצאה מכך שואבת דם נוסף לתוך זה, מה שהופך אותו זקוף קצת יותר. אז אתה מהדק את הפין עם טבעת הדוק – כמו חוסם עורקים – כדי לשמור על הדם דולף בחזרה לגוף שלך. מהם החסרונות? האפקט נמשך רק כל עוד יש לך את הטבעת. השימוש בו במשך יותר מ 20 עד 30 דקות יכול לגרום נזק לרקמות. זה משמש לעתים כטיפול בבעיות זיקפה, אך לא הוכח למעשה להגדיל את גודל הפין.
מתיחה עם משקולות. משקולות או תרגילי מתיחה לא יתפוס את הפין שלך – זה לא שריר. אבל משקולות תלויים על הפין הרפוי שלך יכולות למתוח אותו קצת, אומר אולירי. המלכוד הוא שזה דורש מידה של מסירות משונה. "ייתכן שתצטרך ללבוש משקל קשור לפין שלך שמונה שעות ביום למשך שישה חודשים", אומר אוליארי. בסופו של דבר, אתה יכול להיות בר מזל מספיק כדי להרוויח בערך חצי אינץ '. הסיכונים כוללים קריעה של רקמות, כלי דם פרץ, ובעיות אחרות.
גלולות, תוספי מזון, משחות ומקרמים. הם לא עובדים. אף אחד מהם. "אני חושב שזה בטוח להגיד שכל הדברים האלה שטויות גמורות", אומר ברמן.
הגדלת הפין ניתוח
מה עם ניתוח? ישנם שני ניתוחי הפין הבסיסיים הגדלה.
הארכת הפין. ההליך הנפוץ ביותר הוא לחתוך את הרצועה שמחברת את הפין אל עצם האגן. זה מאפשר קצת יותר של פיר – בממוצע פחות סנטימטר – כדי להיות גלויים מחוץ לגוף. זה לא ממש מאריך את הפין כל כך כמו לחשוף יותר מה בדרך כלל מוסתר. כדי למנוע את הליגמנט מ reattaching, בחור היה צריך משקולות או מתיחה מכשירים מדי יום במשך כחצי שנה.
הרחבת הפין. עבור גברים שחושבים שהפין שלהם רזה מדי, נהלים שנויים במחלוקת יותר יכולים לעבות אותו באמצעות השתלת שומן, סיליקון או רקמות.
האגודה האמריקאית לאורולוגיה קובעת כי נהלים אלה לא הוכחו להיות בטוחים או יעילים להגדלת עובי או אורך הפין בבוגר.

אחד חדש – ואולי סיכון נמוך – הליך עשוי לעבוד עבור גברים מסוימים. במקרים מסוימים, שק האשכים נצמד גבוה על הפין של הפין. חלקית ניתוק שק האשכים יכול לחשוף יותר של הפיר, מה שהופך את הפין נראה יותר. הניתוח לוקח 20 דקות וניתן לעשות זאת על בסיס אשפוז, אומר O'Leary.

הפין הגדלת סיכונים ניתוח
לפני שאתה לוקח את ההלוואה שיפור הפין לבטל את המכנסיים שלך, לשקול את הסיכונים של הארכת או הרחבת הניתוח.

אין גישות נחקרות היטב. אין ארגון רפואי גדול מאשר את הניתוחים האלה. כמה בחורים בוחרים לנסוע למדינות אחרות לטיפולים שאינם מאושרים בארה"ב. אם המחשבה הזאת עברה את דעתך, האטה – הגיע הזמן לדבר עם הרופא שלך על הסיכונים שאתה נוטל.

תופעות הלוואי של ניתוחים מתארכים רבים וכוללים זיהומים, נזק עצבי, רגישות מופחתת, וקושי בקבלת זקפה. אולי הכי מטריד, הצטלקות יכול להשאיר אותך עם פין זה קצר יותר ממה שהתחלת. הרחבת הפין עוד יותר שנוי במחלוקת. תופעות לוואי יכולות להיות מכוערות – פין גבשושי, גבשושי, לא אחיד.

המחקרים המעטים שנעשו אינם מעודדים. המחקר האירופאי האירופאי בדק 42 גברים שהיו להם נהלים להאריך את הפין שלהם על ידי קיצוץ הרצועה התליית ומצאו כי רק 35% מרוצים מהתוצאות. מחציתם עברו ניתוח נוסף.

לבחון מחדש את הגדלת הפין
הלוואי שהיית קצת יותר גדול הוא נפוץ. אם זה נהיה קיבעון, לעצור ולחשוב לפני שאתה עושה משהו פריחה.

לדבר עם רופא או מטפל יכול לעזור. מחקר מצא כי כאשר רופא בכנות מרגיע בחור כי הפין שלו הוא בגודל ממוצע, הוא צפוי להפסיק לחפש ניתוח.

אתה גם צריך להיות על המשמר מפני טענות מזויפות להגדלת הפין נס.

"המטרה העיקרית של הפרסום להגדלת הפין היא בחורים לא בטוחים שחושבים שכל כוחם טמון בפין שלהם", אומר ברמן. "החבר'ה האלה הם קורבנות קלים".

איאן קרנר, יועצת מין בניו-יורק, אומרת שהפאר הדמיוני של הפין הענקי אינו כל מה שהם מפוצצים.

"כשמדובר גודל הפין, להיות הממוצע הוא באמת איפה שאתה רוצה להיות", אומר קרנר, מחבר הספרים כולל She Comes First. "בעל פין גדול מדי יכול להיות בעיה הרבה יותר גדולה – לשחק מלים לא רצויות – מאלה קטנות מדי". עבור בחורים שהם גדולים מדי עבור בני זוגם, סקס אוראלי או נרתיקי יכול להיות קשה.

"גודל באמת לא משנה כמעט כמו להיות מאהב טוב ויצירתי", אומר קרנר WebMD. "איך אתה משתמש במוח שלך, בידיים שלך, בפה שלך ובכל דבר אחר – זה מה שחשוב בחדר השינה".

אז שקול: חיפוש אחר פין גדול יכול להשאיר אותך עם דיסק קשיש, חבול

הצטרף לדיון

תגובה 1

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *